Sedin Golf Resort je golfové Ihrisko obklopené lužnými lesmi Malého Dunaja, ktoré ponúka tri typy golfového ihriska v jednej osemnástke. Lesnatú časť strieda čiastočne linksová. Neoddeliteľnou súčasťou ihriska sú vodné plochy, ktoré budú sprevádzať hráčov na viacerých jamkách. Zaujímavý dizajn a prostredie, v ktorom sa jamky nachádzajú, ponúkajú hráčom priestor na preverenie ich reálnych možností a schopností. Ihrisko má svoju vyššiu obtiažnosť, na druhej strane je vytvorené veľmi férovo a s ohľadom na hráčov a aktuálne trendy v golfe. Pri vhodnom výbere odpalísk podľa výkonnosti hráča, ponúkame golfový zážitok tak začínajúcim, ako aj pokročilým hráčom, či PRO.

PAR 73 a dĺžka cca 6492 metrov je výzvou aj pre výkonnostne zdatných hráčov.

Kvalitný driving range a cvičné plochy. Pre úplných začiatočníkov ponúkame úvod do golfu s trénerom, hodinový tréningový program na zoznámenie s golfom.
Ideálne prostredie na:

  • Firemné podujatia a eventy
  • Amatérske golfové turnaje
  • Profesionálne golfové turnaje

Vedeli ste, že?

  • Na úpravu bunkrov používame až 120 ks hrabli!
  • Na jednom jazere sme napočítali až 56 labutí.
  • Prečo je farba stavieb, doplnkov a golfového vybavenia na ihrisku šedá?

Preto, aby ladila s Populusom ALBA! Topoľ biely, strom z čeľade vrbovitej, narastá do výšky až 35 m! Môže dosahovať vek 300 až 400 rokov. Priemer kmeňa môže dosiahnuť až 4,5 m. S pribúdajúcim vekom dostáva vrchná kôra zafarbenie a preto máme všetko ladené v tejto farbe. Naše stromy sú staré cca 80 – 100 rokov.

Rezort s ihriskom, na ktorom si zahráte ako praví majstri