Sedin

MIŠO DÚHA a jeho Golf Paintings Tour °017 v Sedin Golf Resorte

10.08.2017

„Golf je príliš krásny na to, aby sme ho brali smrteľne vážne“ – slová známeho ilustrátora a  výtvarníka Miša Dúhu, ktorého výstava aktuálne prebieha v partyhouse Sedin Golf Resort.

Príjmite pozvanie, potešit‘ svoje golfové srdce vystavenými obrazmi. Mišo Dúha na plátnach prezentuje svoj úsmevný nadhľad na milovaný golf. Zoznámte sa s jeho tvorbou, často inšpirovanou zážitkami a situáciami, ktoré sa možno prihodili aj nejednému z vás.

MIŠO DÚHA Ing. arch.  sa narodil  v roku 1966 na Slovensku.  Je absolventom FA STU v Bratislave  a od roku 2001 pôsobí v Prahe.

fotka v atelieri

Po úspešnom ukončení štúdia architektúry na STU Bratislave pracoval v animovanom filme ako animátor výtvarník. Autorsky sa podielal na tvorbe večerníčkových seriálov pre deti „KVAPKA“ a „ROZPRÁVKY ZO STARÉHO DOMU“.

Od roku 1995 až do súčasnosti spolupracuje s reklamnými agentúrami ako idea maker, art director, grafik  a ilustrátor na reklamných kampaniach pre širokú škálu domácich i zahraničných klientov a značiek (Škoda Auto, Zlaté stránky, Nestlé, Pepsi co., Unilever, Fernet Stock, Allianz, Walmark, Bayer, Mars). Za svoje práce v reklame získal niekoľko domácich aj zahraničných ocenení.

Mimo práce pre reklamu sa aktuálne venuje „live sketchingu“ – skicovaniu počas workshopovbrainstormingovinovačných a strategických mítingov. Úzko spolupracuje s klientmi na rôznych marketingových a strategických projektoch, vytváraní moriginálnych ilustrovaných prezentácií šitých na mieru každého projektu.

Svoj voľný čas venuje rodine, golfu a svojej vášni – maľovaniu golfových obrazov, ktoré prezentoval na viac než 15-tich samostatných výstavách v golfových kluboch a na významných golfových profi turnajoch (European PGA Tour a LadiesEuropean Tour) v Čechách, na Slovensku, v Rakúsku a Thajsku.

Namaľoval originálne golfová plátna pre popredných svetových golfistov M. A. JIMENEZA a THOMASA LEVETA, pre tenisovú legendu IVANA LENDLA, ale aj mnoho ľudí z oblasti biznisu a zábavy.

Popis obrazov / Použitá technika

Obrazy sú ručne maľované elektronickým perom do computera a prenášané digitálnou tlačou na plátno. (Rozmer 68×68 cm, vypnuté na blind rám, vložené do matného hliníkového rámu. Každé plátno je podpísané autorom a katalogizované v limitovanej edícii max. 15 ks z jedného motívu).

mustra na obrazy70x70.ai Artisti_FINAL_spolu __POHAR II._FINAL_spolu bunny ll._50x50new bryle ZK_otecFINAL_spolu VENTILATOR_FINAL003 OVLADAC_final beziaci greenFINAL003_spolu Zaciatocnik_detiFINAL_farba_spolu_TM

Vystavené obrazy si môžete zakúpiť priamo na výstave. Bližšie info na golfovej recepcii: +421 31 370 0307

Golfové obrazy je možné objednať  na: e-mail adrese: atelier@duhastudio.com, telefonicky na: +420 721 941 789 alebo alebo na: www.duhastudio.com/shop/all

Predchadzajúci článok Nasledujúci článok